چند ایده کادو تولد دخترانه خاص و لاکچری

زمان تقریبی مطالعه : 2 دقیقه
چند ایده کادو تولد دخترانه خاص و لاکچری

خرید کادو تولد همیشه یک دغدغه هست؛ چون قبل خرید باید به کلی سوال جواب دهیم! از سوال چی دوست داره؟ گرفته تا چه رنگی بهش میاد؟ یا به چی نیاز داره؟ و... اما به نظر من خرید کادو تولد دخترانه خیلی ماجرای پیچیده تری است؛ چون آپشن های مختلفی برای هدیه تولد دخترها وجود دارد و از آن مهم تر، هر دختری در دنیای رویایی خود سیر می کند. شما برای انتخاب بهترین هدیه تولد دخترانه باید دنیای رویایی او را کشف کنید و هدیه ای را تقدیمش کنید که انگار برای دنیایش خلق شده!

در این وبلاگ از وبسایت کادو بفرست، میخواهیم ۱۵ ایده جذاب و رویایی برای هدیه تولد دخترانه پیشنهاد کنیم. حتما تا انتها همراه ایده های ما باشید و بعد از رسیدن به هر ایده، کمی مکث کنید و ببینید آیا آن هدیه برای دنیای رویایی، عزیزی که تولدش نزدیک است، خلق شده یا نه؟!

 

ادکلن؛ کادو تولد دخترانه لاکچری

یکی از لاکچری ترین کادوها برای دختران در هر سن و سالی، بی شک عطر و ادکلن است. هیچ دختری نیست که عطر و ادکلن دوست نداشته باشد؛ پس اگر سلیقه عزیزی که میخواهید برایش کادو تولد بگیرید را میدانید، حتما این گزینه را انتخاب کنید. مثلا اگر عزیزتان ادکلن هایی با رایحه شیرین دوست دارد، ما به شما ادکلن PIERLAND را پیشنهاد می کنیم؛ چون این ادکلن در کنار عطر دلنشین و ماندگاری بالا، بسته بندی زیبایی هم دارد که مناسب هدیه دادن است.

ادکلن؛ کادو تولد دخترانه لاکچری

قیمت و خرید ادکلن PIERLAND

عروسک؛ کادو تولد دخترانه بامزه

به عنوان یک دختر، میخواهم این راز را فاش کنم که اکثر ما دختر ها، برای همیشه و همیشه و همیشه، عاشق عروسک هستیم. با این اوصاف، عروسک می تواند یک کادو تولد خیلی خوب برای دختر ها باشد. شاید تصور کنید که عروسک را فقط دختر های نوجوان دوست داشته باشند؛ اما حقیقت این است که حس خوبی که اکثر دختران از یک عروسک پشمالوی ناز نازی، مثلا یک عروسک خرسی قرمز میگیرند، برای همیشه همراه آنها میماند.

عروسک؛ کادو تولد دخترانه بامزه

قیمت و خرید عروسک خرسی

وسایل ورزشی؛ کادو تولد دخترانه خوب

این روزها دختران زیادی هستند که به ورزش علاقه دارند و باشگاه، پایه ثابت برنامه هایشان است. اگر دختری که در فکر خرید کادو تولدش هستید، اهل ورزش و باشگاه هست، قطعا با یک ست ورزشی یا لوازم مربوط به رشته ورزشی اش خوشحال می شود. مثلا یکی از اکسسوری های دلخواه اکثر دخترهای ورزشکار، کلاه ورزشی است؛ آن هم اگر با یک برند معروف مثل برند NIKE باید.

وسایل ورزشی؛ کادو تولد دخترانه خوب

قیمت و خرید کلاه ورزشی نایک

شکلات؛ کادو تولد دخترانه خوشمزه

معمولا دخترها از شیرینی و شکلات به راحتی نمیگذرند؛ پس شکلات می تواند یک کادو تولد دخترانه خوشمزه باشد. بخاطر همین است که در اکثر پک های هدیه دخترانه، ردی از شیرینی و شکلات پیدا می شود. اگر میخواهید این گزینه را برای هدیه انتخاب کنید و نمیدانید دقیقا، چه شکلاتی دوست دارد؟! نوتلا می تواند یک گزینه خوب برای شما باشد.

شکلات؛ کادو تولد دخترانه خوشمزه

قیمت و خرید شکلات نوتلا

محصولات بهداشتی؛ کادو تولد دخترانه خاص

دخترها همیشه دوستدار و درپی زیبایی هستند. به همین دلیل اکثرا محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست، همیشه در اتاقشان پیدا می شود و به دردشان می خورد. با این اوصاف، محصولات بهداشتی و مراقبی پوست را هم میتوانیم در لیست کادوهای تولد دخترانه خوب قرار دهیم. البته توجه به یکسری از جزئیات می تواند کادو شما را خاص تر کند؛ مثلا اگر دختری در معرض جوش های زیرپوستی است، محصولات مراقبتی مربوطه بیشتر به کارش می آید. اما اگر این جزئیات را نمیدانید، می توانید از محصولات مراقبی روزانه و پاکسازی پوست استفاده کنید که برای همه دخترها لازم است.

محصولات بهداشتی؛ کادو تولد دخترانه خاص

قیمت و خرید فوم برنج بایوآکوا

پک کادو تولد دخترانه لاکچری

اگر میخواهد کادو تولدی که تقدیم می کنید، خیلی خاص و لاکچری باشد، بهترین گزینه پک هدیه دخترانه است؛ این یعنی یک تیر و چند نشان! یک بار هدیه میدهید اما چند جا اثر و خاطراتتان هست. در ادامه چند باکس کادو تولد دخترانه را برایتان گلچین کرده ایم...

باکس کادو تولد دخترانه

پک کادو تولد دخترانه

پک بهداشتی کادو تولد دخترانه

باکس کادو تولد برای دختر

پک کادو تولد برای دختر

قیمت و خرید پک کادو تولد دخترانه

آیدا خسبی
سه شنبه، 07 شهریور


ایده خرید کادو تولد دختر ۲۰ تا ۲۴ ساله ایده خرید کادو

در این وبلاگ چند پیشنهاد عالی برای خرید کادو تولد دخترانه جوان، به همراه قیمت آنها را برایتان قرار داده ایم تا بتوانید یک هدیه خوب برای دختر ۲۰ تا ۲۴ ساله ای می شناسید، انتخاب کنید.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

چند ایده عالی برای خرید هدیه به افراد سخت پسند ایده خرید کادو

خرید هدیه برای آقایون و خانم های سخت پسند، یکی از سخت ترین کارهای دنیاست؛ چون پیدا کردن کادو که مود علاقه شان واقعا سخت است اما نه با ایده هایی که در این وبلاگ گفته ایم.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

9 ایده کادو تولد دخترانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان ایده خرید کادو

لیستی از بهترین پک های هدیه تولد دخترانه تا ۳۰۰ هزارتومان را برایتان گلچین کرده ایم تا بتوانید یک کادو تولد دخترونه ارزون اما لاکچری بگیرید.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

۱۵ ایده کادو تولد دخترانه تا ۲۰۰ هزار تومان ایده خرید کادو

در این وبلاگ هدیه های تکی و پکی مان را از نظر بودجه تا ۲۰۰ هزارتومان برای انتخاب هدیه تولد دخترانه تقسیم بندی کردیم.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

۱۰ پک کادو تولد دخترانه (عکس + قیمت) ایده خرید کادو

در این وبلاگ چندین پک هدیه دخترانه را همراه عکس و مشخصات برای تولد خانم های خاص در زندگی تان، گلچین کرده ایم.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

ایده خرید کادو تولد دختر ۱۸ تا ۲۰ ساله ایده خرید کادو

در این وبلاگ چند پیشنهاد عالی برای خرید کادو تولد دختر ۱۸، ۱۹ یا ۲۰ ساله داریم.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

ایده خرید کادو تولد برای دختر ۱۵ تا ۱۷ ساله ایده خرید کادو

خرید کادو تولد برای دختر ۱۵، ۱۶ و ۱۷ ساله چالش برانگیز است؛ به همین دلیل لیستی از بهترین ایده ها برای خرید کادو تولد دخترانه را آماده کردیم.

آیدا خسبی

2 ماه پیش

نظر شما

متن نظر